Ogłoszenie

Przerwa- Forum ruszy ponownie w przyszłym Sezonie.

#1 2009-11-21 23:01:39

Sajter

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-19
Posty: 13
Punktów :   

FC Sajter Braniewo VS RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

http://www83.hattrick.org/Club/Matches/ … port=False


FC Sajter Braniewo pokonuje na własnym stadionie RKS RAKÓW CZESTOCHOWA 4:2 Po udanej grze z kontry.
Założenia taktyczne trenera wypadły znakomicie, mimo słabszych umiejętności piłkarze z Braniewa zdobywają cenne 3 pkt.




18572 widzów przybyło na Diamond Stadium, warunki atmosferyczne sprzyjały grze w piłkę. Taktyka zespołu Sajter opierała się na ciekawym ustawieniu 4-4-2. A teraz króciutko skład, bo to w końcu najważniejsze: Ludian - Stegliński, Jędrzejewicz, Hajdas, Iriarte - Calaf, Lityński, Cygoń, Prętkowski - Neugebauer, Camoranesi.

Drużyna CZESTOCHOWA rozpoczęła mecz w ustawieniu 4-4-2. Następujący piłkarze wybiegli na murawę: Manterola - Jurek, Kazior, Fager, Stańczyk - Moczar, Steiner, Eysker, Łuczak - Stelmaszczuk, Bałdyga.


Drużyna Sajter przyjęła taktykę gry z kontry. Drużyna CZESTOCHOWA od pierwszego gwizdka starała się grać kreatywnie. Goście w 14 minucie, po akcji prawą stroną Han Eysker wyszli na prowadzenie 0-1. 22 minuty później napastnik Sajter - Tomasz Neugebauer strzela głową wyrównującą bramkę. Dosłownie po chwili, w 37 minucie nowy nabytek Sajter 18 letni - Pacià Calaf przedziera się lewym skrzydłem, wyminął obrońców rywali i zaskakującym strzałem w krótki róg umieścił piłkę w siatce. 2-1. Po raz kolejny w niespełna minute gospodarze podwyższają wynik na 3-1. Tym razem strzelcem bramki był Cristian Camoranesi, który bezlitośnie wykorzystał odbitą od obrońcy piłkę i potężnym strzałem kieruje futbolówkę do bramki. W 41 minucie Hieronim Jędrzejewicz podwyższył dla Sajter na 4-1, gdy po fantastycznej akcji prawym skrzydłem posłał piłkę technicznym uderzeniem w samo okienko. Po pierwszej połowie spotkania 4-1. W tej odsłonie mecz był wyrównany, obie drużyny miały jednakowy czas posiadania piłki.

Trener Sajter, zadowolony z przebiegu gry, zdecydował się na taktyczną zmianę. Boisko opuścił Tomasz Neugebauer, a w jego miejsce od 46 minuty pojawił się Stanisław Kosmacz. Wszedł również młody Dídac Tarradellas, a boisko opuścił strzelec trzeciej bramki Cristian Camoranesi. W 59 minucie Aleksander Stańczyk pewnie wykorzystuje rzut karny dla CZESTOCHOWA, zmniejszając straty na 4-2. Ta połowa należała do zespołu CZESTOCHOWA, który miał 53 procent posiadania piłki.


Play to make your fans proud.

Offline

 

#2 2009-11-29 14:08:31

rafik1000

Żak

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: FC Sajter Braniewo VS RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

NIestety nie udało mi sie w tym pojedynku z powodu wielu kontuzji ale mam nadzieję na udany rewanż w przyszłym sezonie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbpoland.pun.pl www.ztquake3.pun.pl www.bleachmaster.pun.pl www.nintendods.pun.pl www.kinghtsoflight.pun.pl